خبرهای دموکراسی تو روز روشن

آیین آغاز اکران فیلم «دموکراسی تو روز روشن» برگزار شد:

در این مراسم که ظهر روز چهارشنبه گذشته با حضور جمعی از دست اندرکاران و عوامل فیلم برگزار شد، برای نخستین بار، مطابق یک سنت حسنه اسلامی و ایرانی، مراسم قربانی گوسفند در مقابل سینما انجام و متعاقب آن همزمان با شروع اولین نوبت نمایش عمومی فیلم، از تماشاگرانی که بلیط دموکراسی تو روز روشن را خریداری کرده بودند با نقل و شیرینی پذیرایی بعمل آمد و پس از آن تماشاگران در زیر دود اسپند به داخل سالن نمایش راهنمایی شدند.
«دموکراسی تو روز روشن» داستان زندگی امیر ستوده یک سردار دفاع مقدس است که در زندگی اشتباهاتی مرتکب شده و در عالم برزخ سعی در جبران خطاهایش دارد. این اتفاقات در قالب طنز موقعیت رخ می‌دهند.
عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: تهیه کننده- بازنویسی فیلمنامه و مشاور مذهبی: محمد علی زم فیلمنامه: مسعود احمدیان- علی عطشانی کارگردان: علی عطشانی، برنامه‌ریز، دستیارکارگردان، انتخاب بازیگر: علیرضا شمس‌شریفی، مدیرفیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه و لباس: علی مربی، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدا‌بردار: محمود خرسند، عکاس: محمد فوقانی، تدوین و تروکاژ: شاهین یارمحمدی ، جلوه‌های ویژه: اصغر پورهاجریان، مدیرتولید: محمدرضا منصوری، جانشین تولید: رضا نوروزی، گروه کارگردانی: امیر آذین،‌ محمد لطفی، روح‌الله زم،‌ منشی صحنه: الهام راد، مدیر تبلیغات و ارتباطات رسانه‌ای اکران: مصطفی محمودی.
این فیلم از روزچهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت در 55 سالن سینما در تهران و شهرستانها به روی پرده رفت و احتمال افزایش سالن‌های نمایش دهنده آن نیز وجود دارد.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

«دموکراسی تو روز روشن» در دو روز اول به مرز 40 میلیون رسید:

این فیلم در روز اول 12 میلیون تومان و در روز 27 میلیون تومان فروش داشته است و با جمع فروش 39 میلیون تومان در دو روز اول آمار افتتاحیه خوبی را رقم زده است.
این فیلم از روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت در 55 سالن سینما در تهران و شهرستانها به روی پرده رفت و احتمال افزایش سالن‌های نمایش دهنده آن نیز وجود دارد.
«دموکراسی تو روز روشن» در گروه سینمایی استقلال جایگزین فیلم «تسویه حساب» شده است.

/ 0 نظر / 15 بازدید