قراردادهای جدید

نیوشا ضیغمی برای بازی در فیلم سینمایی "دموکراسی تو روز روشن" به کارگردانی علی عطشانی قرارداد امضا کرد. در این فیلم که قرار است از هشتم آبان‌ماه و همزمان با میلاد امام رضا (ع) کلید ‌بخورد بازیگرانی همچون حمید فرخ نژاد، محمدرضا گلزار، نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، نیما شاهرخ‌شاهی، ارژنگ امیر فضلی، مهران رجبی، علی دهکردی و قاسم زارع زارع حضور دارند. لازم به ذکر است که تیه‌کنندگی "دموکراسی تو روز روشن" بر عهده حجت‌الاسلام زم است.
داستان این فیلم در مورد شخصی به نام ستوده است. نیوشا ضیغمی در نقش دختر ستوده و جوانی همسر او بازی می‌کند. در اولین جلسه پرسش و پاسخ که همزمان با افتتاحیه این فیلم هم بود نیوشا ضیغمی در خصوص بازی در این فیلم گفت:« برای من جای خوشحالی است که در این کار هستم و خوشحالم در این قحطی فیلمنامه، سناریویی را خواندم که برایم جذاب بود. فکر می‌کنم متاسفانه سینمای ما به شکلی درآمده که گویا فیلمنامه خوب وجود ندارد و دیدن این فیلمنامه بعد از چند ماه من را خوشحال کرد. این فیلم نگاهی نو به عالم برزخ دارد و مسائلی را که ما از کنار آن ساده می گذریم بیان می کند. امیدوارم نگاه این اثر سینمایی بتواند مخاطبان را راضی کرده و بر فرهنگ ما تاثیرگذار باشد.»
 در کنار این فیلم نیوشا ضیغمی برای بازی در جدیدترین فیلم فریال بهزاد هم به توافق رسیده و قرار است در این اثر بازی کند. حامد کمیلی بازیگر نقش مقابل او در این فیلم است که لوکیشن‌های فیلمبرداری آن در شهر اصفهان انتخاب شده‌اند.

/ 0 نظر / 18 بازدید