جدیدترین‌های نیوشاضیغمی
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
فائزه

روزی که این وب افتتاح شد حتی فکرشو نمی‌شد کرد این همه مدت کنار شما باشیم و توی 3یا4 سالی که در خدمته شما هستیم افتخار می‌کنیم که شمارو در کنارمون داشتیم و از این خوشحال میشیم که تونسته باشیم رضایتتونو جلب کرده باشیم، این وب به کمک خود خانم ضیغمی اداره نمیشه اما مطالبی هم که در اینجا منتشر میشه کذب یا دور از حرف‌های ایشون نیست و یکی از دلایل دیر انشار شدنه مطالب وبسایت همین امره... برای آگاهی از آپ شدنه این وب به انتهای ستونه سمت راس مراجعه کنید و در خبرنامه این وب عضو بشید تا به محض بروز شدن مطلع بشید... موفق باشید

نويسندگان


گفت و گو با نیوشا ضیغمی در مورد پرتقال خونی

نیوشا ضیغمی،بازیگر نقش ترمه در فیلم سینمایی “پرتقال خونی” در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: معیار و ملاک اصلی من برای بازی در این فیلم کارکردن با یک کارگردان بسیار باسابقه وباتجربه سینمای ایران “سیروس الوند” بود و در واقع کار با وی جز افتخارات من به عنوان بازیگر و نکته ی مثبت کارنامه ی کاری من است.

وی افزود:مضمون و نوع ژانر فیلمنامه دومین دلیل انتخاب این نقش محسوب می شود. وی در مورد فیلم سینمایی

بازیگر “پرتقال خونی”‌اظهار داشت:‌این فیلم به طور اساسی یک مسئله ی عشقی را بیان نمی کند و در واقع به بیان مسائل خانوادگی و اجتماعی می پردازد و در واقع به بیان مسایل خانوادگی و اجتماعی می پردازد.ناهنجاری اکثر جوامع انسانی نبود استحکام در بنیان خانواده است و آدم های “پرتقال خونی”به دلیل مشکلاتشان در زندگی خانوادگی به این سمت و سو سوق داده شده اند.

این بازیگر ادامه داد:هرکدام از آدم های این داستان از “سیاوش” قصه گرفته تا خود “ترمه”،دارای بحران خانوادگی هستند و بازگشت “ترمه” در آخر داستان به آغوش مادر ،به عنوان امن ترین جایگاه خانواده؛حکایت از این مسئله دارد.

ضیغمی درمورد نقش “ترمه” عنوان کرد:”ترمه” دختری بسیار ساده است که در زندگی به دنبال جایگاهی امن می گردد.این موضوع از نداشتن پدر و خیانت پدرش سرچشمه می گیرد و در واقع اتفاقات درون داستان”پرتقال خونی” آدمهای داستان را به این سمت و سو سوق داده است.

وی درمورد فیلم سینمایی” پرتقال خونی” بیان داشت: این فیلم با توجه به ساخت و مضمونش نگاهی به سینمای عام دارد و هر طبقه ای از جامعه را دربرمی گیرد و اجتماعی بودن و ارائه ی تحلیل از اساس و بنیان خانواده از ویژگی های بارز آن است.

ضیغمی درمورد اعتراض سیروس الوند به شرایط اکران فیلم بیان داشت:سیروس الوند به دلیل نداشتن تبلیغات از یک هفته قبل از اکران و در سکوت خبری برگزار شدن آن؛روز اول اکران ناراحت بود،اما در حال حاضر با زحمات کشیده شده از سوی پخش فیلم ایران،تبلیغات شهری و تلویزیونی خوبی صورت گرفته است و با شرایط به وجود آمده،امیدوارم که “پرتقال خونی”‌اکران خوبی را داشته باشد

 

اکران فیلم پرتقال خونی در شهرستان ها

فیلم‌های روی پرده در حالی از امروز وارد هفته جدید اکران‌شان می‌شوند که تعداد سینماهای آنها دستخوش تغییراتی می‌شود. در این میان به سینماهای «پرتقال خونی» ۴ سالن اضافه و از سینماهای «راه آبی ابریشم» یک سالن کم می‌شود. «پرتقال خونی» که اکرانش در شهرهایی چون رشت و کرمان آغاز شده طی ۶ روز گذشته حدود ۲۰ میلیون تومان فروخته است.
از امروز این فیلم در اصفهان را نیز روی پرده می‌رود. در تهران نیز مجموع فروش فیلم سیروس الوند از مرز ۵۰ میلیون تومان گذشته است. همان‌طور که پخش کننده فیلم اعلام کرده بود از امروز سینماهای آستارا، ناهید، پایتخت و کارون به جمع سالن‌های این فیلم اضافه می‌شود تا تعداد سینماهای «پرتقال خونی» به حدود ۲۲ برسد. فروش «سعادت آباد» در شهرستان‌ها نیز مثل تهران از بقیه فیلم‌ها بیشتر است. «سعادت آباد» همان ۹ سالن را در خارج از تهران در اختیار دارد و تاکنون ۱۵۵ میلیون تومان فروخته است. قرار است از امروز اکران فیلم میری در کرج و کاشان نیز آغاز شود. در تهران نیز مجموع فروش «سعادت آباد» به مرز ۴۵۰ میلیون تومان رسیده است. با احتساب فروش شهرستان‌ها، این فیلم تاکنون حدود ۶۰۰ میلیون تومان فروخته است. سینما آستارا از این هفته از جمع سالن‌های نمایش‌دهنده این فیلم کم می‌شود و در عوض در فرهنگسرای ایرانیان روی پرده می‌رود.
«یه حبه قند» در شهرستان‌ها فروش خوبی داشته و موفق شده از مرز فروش ۴۰۰ میلیون تومان گذر کند. فروش این فیلم طی ۲۰ روز در ۲۲ سینما در خارج از تهران ۱۰۰ میلیون تومان شده است. فیلم رضا میرکریمی با یک تغییر کوچک وارد هفته سوم اکرانش می‌شود. سینما جوان به جمع سالن‌های این فیلم اضافه می‌شود. اما در مقابل سینما فلسطین دلیل برگزاری جشنواره این هفته «یه حبه قند» را نمایش نخواهد داد.
مجموع فروش «راه آبی ابریشم» نیز در پایان هفته دوم نمایش‌اش از مرز یکصد میلیون تومان گذشته است. این فیلم در شهرستان‌ها در حالی‌که ۱۰ سالن در اختیار دارد. ۴۰ میلیون تومان فروخته است. قرار است از امروز «راه آبی ابریشم» در اردبیل نیز روی پرده برود. این فیلم اما در تهران سینما پایتخت را از دست می‌دهد تا در هفته جدید اکرانش ۲۰ سینما در اختیار داشته باشد. به غیر از این چهار فیلم هنوز چهار فیلم دیگر در شهرستان‌ها روی پرده نرفته‌اند. این درحالی است که از امروز از تعداد سینماهای «مرگ کسب و کار من است» و «تپلی» نیز کاسته خواهد شد. فیلم ثقفی در حالی از امروز ۷ سالن در اختیار خواهد داشت که تاکنون ۱۷ میلیون تومان فروخته است. «تپلی» نیز با از دست دادن سه سالن هفته سوم اکرانش را با ۱۲ سینما آغاز خواهد کرد.
«تپلی» روز دوشنبه فروشی ۵/۲ میلیونی داشت تا بعد از ۱۳ روز ۳۳ میلیون تومان فروخته باشد.

 

 

هفته ی اول اکران پرتقال خونی بافروش ۵۰ میلیونی

 

فیلم پرتقال خونی در هفته ی اول اکرانش ۵۰ میلیون تومان فروخت.

حتی با وجود سنگ اندازی های متعدد علیه این فیلم و خصوصا علیه تبلیغات اون فیلم سیروس الوند ۵۰ میلیون در هفته ی اول فروخت که رقم خوبی بود.

قراره تعداد سینماهای نمایش دهنده ی اون در هفته ی دوم اکران افزایش پیدا بکنه. شنبه هم مراسم اکران خصوصی اون با حضور عوامل فیلم از جمله نیوشا ضیغمی و همسرش برگزار شد.

یه خبر از کانون:

فردا یعنی ۴ شنب شاهد تغییرات گسترده در کانون خواهید بود که محسوس ترین اون ها تغییر قالب سایت هست.قرار هست سیستم سایت هم آپدیت بشه پس اگر مدت کوتاهی شاهد داون بودن سایت بودید ما از شما عذر می خواهیم.قالب جدید خیلی زیبا و لایق کانون هست.

 

صدای «گشت ارشاد» درآمد…

سهیلی گفت: «گشت ارشاد» در مراحل پایانی تدوین است و صداگذاری آن را فرامرز ابوالصدق برعهده دارد.

سعید سهیلی در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس در باره فیلم «گشت ارشاد»، گفت: فیلمبرداری فیلم «گشت ارشاد» به پایان رسیده است و در حال تدوین است. تدوین این فیلم هم مراحل پایانی خود را طی می‌کند و مطمئنا به جشنواره فیلم فجر خواهد رسید. صداگذاری این فیلم بر عهده فرامرز ابوالصدق است.

وی افزود: برای موسیقی این فیلم هنوز قرار داد خاصی بسته نشده است اما به زودی مشخص خواهد شد.

«گشت ارشاد» داستان سه جوان جنوب شهری است که به خاطر به دست آوردن پول، دست به کارهای خطرناکی می‌زنند. همچنین داستان فیلم به مسائل مربوط به گشت ارشاد پلیس هم ارتباط دارد.

در این فیلم پولاد کیمیایی، محسن تنابنده، سحر قریشی، جمشید هاشم پور، محسن افشانی ، حمید فرخ‌نژاد،‌ ساعد سهیلی، نیوشا ضیغمی و میرطاهر مظلومی در این فیلم نقش افرینی میکنند.

سعید سهیلی پیش از این کارگردانی فیلم‌های «ازدواج در وقت اضافه»، «چار چنگولی»، «چهار انگشتی»، «سنگ، کاغذ، قیچی»، «تارا و تب توت فرنگی»، «غوغا»، «شب برهنه»،‌ «سهراب»، «مردی از جنس بلور» و «مردی شبیه باران» را برعهده داشته است.

 

عکس های جدید مراسم اکران خصوصی پرتقال خونی

(توجه: تمامی عکسها در یک فایل زیپ جمع آوری شده)

 

(بعد از دانلود فایل آن را اجرا کنید)موضوع مطلب : نیوشاضیغمی / پرتقال خونی / سیروس الوند / چند عکس از گوشه و کنار
۱۳٩٠/۸/۱٢ :: ٤:۳٩ ‎ق.ظ
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

برای اطلاع از اخبار و عکس های جدید در خبرنامه عضو شوید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای جدیدترین‌های نیوشاضیغمی محفوظ است