جدیدترین‌های نیوشاضیغمی
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
فائزه

روزی که این وب افتتاح شد حتی فکرشو نمی‌شد کرد این همه مدت کنار شما باشیم و توی 3یا4 سالی که در خدمته شما هستیم افتخار می‌کنیم که شمارو در کنارمون داشتیم و از این خوشحال میشیم که تونسته باشیم رضایتتونو جلب کرده باشیم، این وب به کمک خود خانم ضیغمی اداره نمیشه اما مطالبی هم که در اینجا منتشر میشه کذب یا دور از حرف‌های ایشون نیست و یکی از دلایل دیر انشار شدنه مطالب وبسایت همین امره... برای آگاهی از آپ شدنه این وب به انتهای ستونه سمت راس مراجعه کنید و در خبرنامه این وب عضو بشید تا به محض بروز شدن مطلع بشید... موفق باشید

نويسندگان


 

 به نام آفریننده‌ای که پاک‌ترین است

سه ساله شدن وبلاگ جدیدترین های نیوشاضیغمی (خواهش می کنم تا آخر این آپ با ما باشید)....

سه سال پیش بود همین موقع‌ها تصمیم گرفتیم به عشق خانم ضیغمی وبلاگ بسازیم،شاید اون روز به این فکر نمی کردیم که تا امسال باشیم و در کنار شما عزیزان و محبت های بی دریغتون هر روز پیشرفت کنیم و راهمونو ادامه بدیم،اما امروز تا همین جایی که رسیدیم اول لطف خداس و بعد لطف همه دوستانی که مارو تنها نذاشتن؛ کسایی که به ما برای ادامه دادن انرژی دادن، امیدواریم که تونسته باشیم این همه لطف و محبت بی دریغتونو جبران کرده باشیم.

سه سال در کنار شما بودن آنقدر شیرین بود که متوجه عبور لحظه ها نشدیم، واقعا شیرینی لحظه ها هیچوقت از یاد ما نمیره شاید سختیهایی داشت اما با دلگرمی‌های شما همراه بود و زیاد حس نشد این سختیا،از همه اونایی که با کامنت‌های زیباشون مارو برای ادامه تشویق کردن ممنونیم و خواهش می کنم امروز هر کسی که میاد به خاطر خودشم که هست نظر بذاره حتی اگه اولین باره که اومده اینجا،نمیدونم خانم ضیغمی امروز اینجا میان یا نه اما ازشون میخوایم که بدون نظر از اینجا نرن و خواهش می کنیم دیدگاه خودشونو مطرح کنن.

ممنون که تا اینجا این آپو خوندید،درسته تولد وب ماس اما ما براتون یه هدیه داریم که امیدواریم جبران محبت‌های امروزتون و رو‌زهای قبلتون باشه.

- بدون نظر از اینجا نرید -

 

 

 موضوع مطلب : نیوشاضیغمی / نیوشا ضیغمی / تولد نیوشاضیغمی
۱۳٩٠/٦/۸ :: ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

برای اطلاع از اخبار و عکس های جدید در خبرنامه عضو شوید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای جدیدترین‌های نیوشاضیغمی محفوظ است